Identyfikator odpowiedzi  
3320
  Produkty  
  Plus online
  Data utworzenia  
24/11/2008 12:27
  Ostatnia aktualizacja  
27/10/2015 15:41

 Wersja tej odpowiedzi do druku  Wydrukuj odpowiedź

 Wyślij tę odpowiedź pocztą email  Wyślij odpowiedź pocztą email
  
  Jak ustalić/odzyskać/zmienić e-hasło przez Plus online?
  Pytanie
 

Jak mogę ustalić e-hasło przez Plus online?

  Odpowiedź
 

E-hasło to hasło, dzięki któremu możesz korzystać z wszystkich możliwości, jakie daje Plus online. Generowane jest jedno e-hasło dla całego konta. Każdy numer z Twojego konta logując się do Plus online korzysta z tego samego e-hasła. Uwaga: E-hasło nie jest dostępne w Mix/Plus na Kartę.

Jeśli zapomniałeś, chcesz zmienić lub aktywować e-hasło postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Aktywacja/zmiana/odzyskanie nowego hasła:

KROK 1.  Zaloguj się do Plus online wykorzystując Plus Kod 5, wybierz zakładkę Usługi.

KROK 2.  Wybierz Zarządzanie e-hasłem i naciśnij Zmień.

KROK 3.  W kolejnym oknie zaznacz pozycję "Zaznacz, jeśli chcesz użyć hasła SMS", następnie w miejscu "Nowe hasło" i "Powtórz nowe hasło" zdefiniuj swoje hasło. Jeżeli pojawi się okno z komunikatem "Wysłać hasło jendnorazowe przez SMS?", potwierdź przyciskiem "OK". Zapamiętaj wprowadzone e-hasło.

Możesz również określić, czy chcesz się logować się do Plus online za pośrednictwem dodatkowego e-hasła, które będziesz otrzymywał SMS-em na Twój numer. Domyślnie włączona jest opcja "Wyłącz dwuetapowe uwierzytelnianie". Jeżeli ją odznaczysz, będziesz otrzymywać hasło sesji na swój numer przy każdym logowaniu.

Po zatwierdzeniu zmiany przyciskiem "Potwierdzam", pojawi sie końcowy komunikat o wykonaniu zlecenia zmiany hasła.

E-hasło musi zawierać od 8 do 12 znaków w tym: 1 cyfrę, 1 wielką literę, 1 małą literę (pamiętaj, aby nie używać polskich liter tj. ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż). Może (choć nie musi) zawierać znaki specjalne z zakresu: ! # & * ( ) - = + : ; , < . > /. Możesz maksymalnie wprowadzić 3 znaki specjalne.

Ważne: W przypadku ponownego utworzenia e-hasła (jeżeli nie pamiętasz swojego hasła i ustalasz nowe), podgląd faktur i bilingów zostanie czasowo zablokowany na okres, który pojawi Ci się w komunikacie. 
 
Jak otrzymać e-hasło?
 
 
 
100% 75% 50% 25% 0%   
 
  Pokrewne odpowiedzi