Plus


 Baza Wiedzy 
 
Zadaj pytanie
 
 Moja skrzynka 
  wyświetlanie dostępnych łączy  
  Pomoc  
Pomoc ogólna
Porady dot. wyszukiwania

 Baza Wiedzy

Kliknij tę kartę, aby wyszukać odpowiedzi w bazie wiedzy przy użyciu menu rozwijanych i szukanego tekstu. Można wyświetlić listę odpowiedzi, sortować je, a także przewijać o stronę w górę lub w dół. Kliknij przycisk obraz strzałki w dół używany do sortowania kolumny w kolejności malejącej w celu posortowania kolumny w kolejności malejącej lub przycisk obraz strzałki w górę używany do sortowania kolumny w kolejności rosnącej w celu posortowania kolumny w kolejności rosnącej. Aby wyświetlić szczegóły odpowiedzi, kliknij odpowiednie łącze.

Szczegóły odpowiedzi
Strona szczegółów odpowiedzi zawiera pytanie i odpowiedź. Przy użyciu jednej z tych stron można co następuje:
Odpowiedź pocztą email - Kliknij to łącze, aby wysłać wiadomość na adres email. Zostanie wyświetlony monit o podanie adresów email odbiorców.
Wydrukuj odpowiedź - Kliknij to łącze, aby wydrukować odpowiedź
Prześlij ocenę - Ten przycisk umożliwia dokonanie oceny skuteczności odpowiedzi.

 Karta Zadaj pytanie

Gdy nie możesz znaleźć odpowiedzi, przeszukując bazę wiedzy, możesz przesłać pytanie do personelu pomocy technicznej. Jeśli jeszcze nie masz konta, to przed przesłaniem pytania ujrzysz prośbę o informacje niezbędne do utworzenia nowego konta.

 Moja skrzynka

Ta karta zawiera informacje dotyczące twojego konta osobistego. Aby uzyskać dostęp do tych stron, musisz się zalogować.

Podkarta Pytania
Kliknij tę podkartę, aby wyświetlić listę wszystkich swoich przesłanych pytań. Możesz sprawdzić stan tych pytań, zobaczyć szczegóły każdego z pytań, zaktualizować pytania o nowe informacje albo wskazać, że już nie trzeba ci odpowiedzi. Aby wyświetlić szczegóły każdego z pytań albo zaktualizować informacje, kliknij łącze tematu, aby wyświetlić szczegóły tego pytania. Stąd można zaktualizować pytanie albo wskazać, że już nie trzeba ci odpowiedzi na pytanie.

Podkarta Profil
Kliknij tę podkartę, aby wyświetlić i edytować preferencje, informacje o koncie oraz informacje kontaktowe. Przy użyciu preferencji można określić ustawienia wyszukiwania strony Odpowiedzi.
Uwaga: Ważne jest, aby przy użyciu tej podkarty aktualizować adres email i inne informacje kontaktowe po każdej zmianie.
Powrót do strony Punktu startu   Powrót do strony Punktu startu